Veľké možnosti tlače aj pre malé podniky

12. 12. 2016

Rýchlosť tlače až 30 strán za minútu na 5 rôznych formátov papiera. Širokú paletu funkcií pre kancelárie s obmedzeným priestorom ponúkajú najnovšie prírastky čiernobielych multifunkčných zariadení od Konica Minolta.  bizhub 266 a bizhub 306 umožňujú aj malým podnikom veľké možnosti tlačových systémov.

Konica Minolta, jeden z vedúcich výrobcov tlačových systémov a riešení, prináša na trh najnovšie multifunkčné zariadenia  bizhub 266 a bizhub 306. Kompletizujú tak portfólio čiernobielych multifunkčných tlačových zariadení a umožňujú kanceláriám s obmedzeným priestorom využiť širokú škálu funkcií.

bizhub 266 a bizhub 306 nájdu uplatnenie predovšetkým v malých a stredných kanceláriách, print-shopoch či vládnych inštitúciách s dôrazom na profesionálne, ale kompaktné tlačové riešenia. Štandardné funkcie ako obojstranná tlač, sieťové rozhranie a univerzálny tlačový PCL robia zariadenie flexibilné a jednoduché na používanie. Tomáš Kopecký, produktový manažér Konica Minolta Slovakia, vymenúva ďalšie prednosti strojov: „bizhub 266 a bizhub 306 pomáhajú kanceláriám všetkých veľkostí minimalizovať negatívny dopad tlače na životné prostredie, bez akéhokoľvek vplyvu na produktivitu, kvalitu a spoľahlivosť. S komplexnou sadou funkcií Konica Minolta zabezpečuje zákazníkom maximálnu možnú flexibilitu pri plnení svojej dennej pracovnej agendy.“

Viac zásobníkov s maximálnou rýchlosťou

Zariadenia bizhub 266 a bizhub 306 disponujú voliteľným počtom zásobníkov papiera s možnosťou navýšenia kapacity až na 1 350 listov. Okrem toho, že sa klienti vyhnú častému dopĺňaniu papiera, zároveň môžu tlačiť na rôzne veľkosti súčasne. Túto funkciu im umožňuje 5 zásobníkov, medzi ktorými dokážu jednoducho prepínať a zvoliť si formát, ktorý práve potrebujú. Najnovšie zariadenia dosahujú maximálnu rýchlosť tlače 30 strán za minútu pre bizhub 306 a 26 strán za minútu pre bizhub 266. Vzhľadom k svojej nízkej spotrebe energie a integrovanému Simitri HD toneru s biomasou, spĺňajú najnovšie štandardy ochrany životného prostredia a pomáhajú minimalizovať negatívny dopad na životné prostredie.

Mobile-ready

Dopyt po mobilných tlačových riešeniach na trhu neustále rastie a multifunkčné zariadenia nezaostali ani v tejto oblasti. bizhub 266 a bizhub 306 uľahčujú tlač a skenovanie z mobilných zariadení bez nutnosti inštalácie tlačových ovládačov. Stačí si stiahnuť voľne dostupnú mobilnú aplikáciu PageScope Mobile, ktorá spája mobilné zariadenia s bizhub 266 a bizhub 306. Navyše, multifunkčné zariadenia je možné doplniť o Wi-Fi adaptér, čo umožňuje integrovať zariadenie do prostredia bez kabeláže LAN. Obe zariadenia sú tiež schopné tlačiť obsah priamo z USB alebo skenovať priamo zo zariadenia na USB pamäťové médium.

Všetky tieto funkcie užívateľom výrazne uľahčujú prácu. So zariadením totiž získajú širokú paletu možností použitia, jednoduché ovládanie a samozrejme vysoko kvalitnú tlač.

Buďte pravidelne informovaní Prihláste sa do nášho newslettera pre pravidelné infromácie